Lubię to!

środa, 2 lipca 2014

Pozytywne wypalanie (trening ABS)

Cześć Dziewczyny:)

Dziś zapraszam Was na trening ABS -- nie ma to jak dostrzec pierwsze efekty "rzeźbienia" właśnie na brzuchu:) Pamiętaj o min. 20-minutowym treningu cardio przed "rzeźbieniem" - tylko wtedy spalisz tkankę tłuszczową i osiągniesz zamierzony efekt. Zaczynamy!


           
DESKA

Zegnij łokcie, przyjmij pozycję jak do "pompki", przenieś ciężar ciała nad przedramiona. Twoje ciało powinno tworzyć linię prostą:) Wytrzymaj minutę. Jeśli nie dasz rady, spróbuj utrzymać się przez 10 sekund 6 razy, z pięciosekundową przerwą między powtórzeniami. Dasz radę!


Połóż się na plecach, zegnij kolana, stopy płasko na podłodze. Rozłóż ręce na wysokości ramion, wewnętrzna strona dłoni do góry. Unieś biodra i utwórz linię prostą od ramion po kolana. A) Unieś prawą nogę w stronę klatki piersiowej. B) Przytrzymaj przez 2 sekundy, zmień nogę. Wykonaj 3 sety po dziesięć powtórzeń.


ROTACJA

Oprzyj się na prawym łokciu i unieś biodra. (A) Sięgnij lewą dłonią w stronę sufitu (B), następnie wykonaj skręt do środka. (C) Wróć do pozycji wyjściowej. Wykonaj 3 sety po 5 powtórzeń, następnie zmień stronę.


MIERZ WYSOKO

Połóż się na plecach, prawa noga zgięta w kolanie, lewa noga wyprostowana. Oprzyj ręce na podłodze, dłonie wewnętrzną stroną do góry, na wysokości ramion, biodra w górze. (A) Unieś biodra jeszcze wyżej, tak aby utworzyć linię prostą od ramion aż po stopę lewej nogi. (B) Wytrzymaj dwie sekundy i wróć do pozycji wyjściowej. Zrób 15 powtórzeń i zmień nogę.

Zapraszam Was także na dość intensywny trening  z Jilian Michaels, która obiecuje zdumiewające efekty już po 6 tygodniach. Podejmujesz wyzwanie? Pamiętaj, że przy niedoczynności musimy stawiać  poprzeczkę coraz wyżej, w tym nasze piękno i siła <3
Zdrówka moje Ambitne Niedoczynne!
Dee

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz